× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

В офісах поліції по всій країні демонструватимуть сюжети про діяльність поліції

13:12
Автор: Андрій Качор

На території усієї країни в усіх поліцейських відділках держави відвідувачам демонструватимуть відомчі програми Національної поліції, що виходять на телеканалі “Еспресо” та інших каналах, а також сюжети регіональних мовників про діяльність поліції.

Про це сьогодні заявив керівник ГУ Національної поліції у Вінницькій області Юрій Педос, відкриваючи новий міський поліцейський сервіс “Вартовий прийом громадян”.

За словами Педоса, рішення про трансляції у офісах Національної поліції прийняв очільник служби, генерал Сергій Князєв.

  • Ідеться про трансляцію конкретного (YouTube – ред.) каналу, – пояснив Педос, демонструючи трансляцію, що саме відбувалася на великій “плазмі” у фойє поліцейського відділку. – Як бачимо на екрані, канал показує сюжети про діяльність національної поліції.

Як пізніше розяснила керівник преслужби ГУНП у Вінницькій області Анна Олійник, ідеться про трансляцію підбірок сюжетів різних телеканалів, програм, що висвітлюють діяльність поліції як на загальнонаціональному рівні, так і конкретно вінницьких поліцейських.

Нагадаємо, що телеканал “Еспресо” формально належить Ларисі Княжицькій – дружині народного депутата від “Народного фронту” Миколи Княжицького. Водночас очільником МВС є Арсен Аваков, призначений на цю посаду за квотою “Народного фронту”.

Інші новини

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.