В неділю у Вінниці перекриють ділянку проспекту Юності і змінять маршрут громадського транспорту

14:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

В неділю 18 липня у Вінниці тимчасово перекриють рух автотранспорту на ділянці проспекту Юності. А саме – від вул. Келецької до вул. Пирогова (музей-садиба М.І.Пирогова).

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, рух буде перекрито з 9:30 до 15:30 години у зв’язку з проведенням у Вінниці відкритого чемпіонату України з велосипедного спорту. У змаганнях візьмуть участь близько ста велосипедистів різного віку, а до Вінниці вони приїдуть зі всієї України.

У зв’язку з цим буде змінено схему руху автобусів №7 та №16 і маршрутних таксі №11Б,№ 18 А,№ 29 А.

 

Як змінять схеми руху громадського транспорту?

Автобус №7 «Вул. Якова Шепеля – Пирогово».
Їхатиме за звичним маршрутом до перехрестя вул. Пирогова – вул. К. Василенка. Далі – за зміненим маршрутом – вулицею Пирогова через «Електромережу» до Музею-садиби М. І. Пирогова. Потім – за звичним маршрутом. Рух у зворотному напрямку буде організовано відповідно за названими вулицями.

Автобус №16 «Меморіал Визволення – Барське шосе – Аграрний університет».
Перевозитиме пасажирів за звичним маршрутом до перехрестя вул. Келецька – просп. Юності. Далі – за зміненим маршрутом вул. Келецькою, вул. 600-річчя, вул. К. Василенка, вул. Пирогова до перехрестя вул. Пирогова – вул. Гніванське шосе. Потім – за затвердженим маршрутом. Рух у зворотному напрямку буде організовано відповідно за названими вулицями.

Маршрутне таксі №11Б «Корея – Пирогово – Барське шосе (Садове)».
Буде рухатись за звичним маршрутом до перехрестя просп. Юності – вул. Келецька. Далі – за зміненим маршрутом вул. Келецькою, вул. 600-річчя, вул. К. Василенка, вул. Пирогова через «Електромережу» до Музея-садиби М. І. Пирогова. Потім – за звичним маршрутом. Рух у зворотному напрямку буде організовано відповідно за названими вулицями.

Маршрутне таксі №18А «Західний автовокзал – Пирогово – Аграрний університет».
Буде їхати за маршрутом до перехрестя просп. Юності – вул. Келецька, далі – за зміненим маршрутом вул. Келецькою, вул. 600-річчя, вул. К. Василенка, вул. Пирогова через «Електромережу» до Музея-садиби М.І. Пирогова. Потім – за затвердженим маршрутом. Рух у зворотному напрямку буде організовано відповідно за названими вулицями.

Маршрутне таксі №29А «Пирогово – Вул. Чехова (ТЦ «Грош»)».
Рухатиметься за звичним маршрутом до перехрестя вул. Келецька – просп. Юності, далі – за зміненим маршрутом вул. Келецькою, вул. 600-річчя, вул. К. Василенка, вул. Пирогова через «Електромережу» до Музея-садиби М.І. Пирогова. Потім – за затвердженим маршрутом. Рух у зворотному напрямку буде організовано відповідно за названими вулицями.

Фото Марини Сербінович

Читайте також: У Вінниці з 1 серпня зросте вартість проїзду у муніципальному громадському транспорті

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.