В газеті “Придністров’я” “анонсують” нові теракти та надрукували “звернення” до путіна – розвідка

11:18
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

В невизнаній “ПМР” видрукували великий наклад газети “Придністров’я”, датований 2 травня 2022 року. В тексті є низка агітаційних матеріалів про “криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок”. Також в тексті є т.зв. “офіційне звернення жителів ПМР до президента РФ путіна”.

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.

– Центральний матеріал газети – «Офіційне звернення жителів ПМР до президента РФ путіна».

В тексті висловлюється прохання “залучити збройні сили ПМР в діях армії рФ”. Для цього на території самої рФ відкриваються «мобілізаційні пункти» для набору добровольців воювати в армії Придністров’я.

Таким чином кремль намагається легалізувати тисячі своїх військових, які здійснюватимуть провокації з території “ПМР”, – повідомляють в ГУР МО.

Вказується, що також газета містить низку агітаційних матеріалів про “криваві теракти, які звалились на придністровців на травневі свята, десятки вбитих, включаючи дітей, старих та жінок”. Підкреслюється, що оскільки газета надрукована ще напередодні свят, існує небезпека, що кремлівська влада планує вчинити низку актів залякування серед місцевого населення, відповідальність за які традиційно покладе на “Україну і колективний Захід”.

– Тексти газети переповнені кремлівськими штампами: “Можливості уникнути великої війни у придністровців більше немає. Київ і його натівські куратори вже винесли свій вирок, вже узгодили всі свої дії з Кишиневом і Бухарестом”. Всі сподівання автори газети пов’язують з «протидією братської росії».

Іноземних громадян закликають вступати у збройні сили ПМР. Зокрема, на території РФ: “Окрім рФ мобілізаційні пункти розвертаються в ЛНР, ДНР, Абхазії та САР. Окрім цього вступити в лави нашої армії можуть громадяни інших країн. Для цього їм достатньо приїхати в країни де є такі мобілізаційні пункти».

Такими діями керівництво рФ маже готувати новий плацдарм агресії проти України та підґрунтя для “офіційної” окупації частини території незалежної Молдови, – зазначають розвідники.

Нагадаємо, раніше, як повідомляють росЗМІ, після серії вибухів у невизнаному Придністров’ї запровадили “червоний рівень терористичної небезпеки” на 15 діб.

З іншого боку, Президентка Молдови Мая Санду 26 квітня скликала засідання Вищої ради безпеки щодо інцидентів у Придністров’ї.