В дитсадках Тульчинської громади призупинили навчання через відсутність газу

9:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

На території Тульчинської територіальної громади з 25 жовтня призупинили навчання в низці закладів дошкільної освіти. Це пов’язано з призупиненням постачання природного газу в дитячих садочках. 

Як йдеться на сайті Тульчинської міської ради, відповідне рішення було ухвалено під час засідання місцевої комісії з ТЕБ та НС.

Згідно з цим рішенням, у Тульчинських ЗДО №1, №3, №4, Кирнасівському №2, Ганнопільському, Кинашівському, Крищинецькому, Суворовському №2, Мазурівському, Нестерварському та Тарасівському ЗДО було припинено освітній процес. Водночас, зазначається, що Тульчинський ЗДО №2, Кирнасівський ЗДО №1 та Суворовський ЗДО №1 можуть, за потреби, розмістити дітей з дитячих садків, де призупинено освітній процес.

За повідомленням, заклади дошкільної освіти відновлять свою діяльність за умови постачання газу.

Як зазначається в коментарях до відповідного допису на Facebook-сторінці Тульчинської міськради, припинення роботи дитячих садочків ‒ це вимушений захід. Він пов’язаний із ситуацією, яка “склалася на всій території України, а не лише в нашій громаді“.

Кабінетом Міністрів було створено механізм, за яким компанія “Нафтогаз Трейдинг” зможе продавати газ усім бюджетним установам за ціною до 18 тис. грн за тисячу кубів (із транспортуванням). Проте, через деякі недопрацювання у цьому механізмі, на сьогодні ще немає жодних узгоджених договорів між комунальними установами Тульчинської міської ради та компанією “Нафтогаз Трейдинг”. Інші компанії продають газ за ринковою вартістю. Зараз ми працюємо над вирішення цього питання. Сподіваємося, що до кінця тижня повністю завершимо процес підписання договору з компанією, ‒ йдеться в повідомленні.

Ілюстративне фото – ukranews.com

Читайте також: Міністерство охорони здоров’я ініціює дострокові осінні канікули в школах

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.