Уряд України посилить карантин заради боротьби з коронавірусом

17:32
Автор: Vежа
Become a Patron!

Уряд України збирається посилити заходи безпеки для боротьби з коронавірусом. Зокрема, українцям заборонять ходити без масок чи респіраторів, відвідувати парки та дитячі майданчики й ходити групами більше ніж з двох осіб.

Щоб запобігти розповсюдженню коронавірусної хвороби COVID-19 Уряд планує запровадити більш жорсткі заходи безпеки на період карантину, а саме до 24 квітня 2020 року. Про це повідомляють на офіційному сайті Кабміну.

Відповідні зміни з одноденним доопрацюванням запропоновано до постанови №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» на засіданні Кабінету Міністрів.

– З метою унеможливлення поширення коронавірусної хвороби пропонується запровадити ефективну комбінацію профілактичних немедикаментозних заходів, серед яких: домашня ізоляція, соціальне дистанціювання осіб віком старших 60 років, обмеження відвідування парків та зон відпочинку та інше, – сказав на засіданні Уряду Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Зокрема, серед внесених нових змін на час карантину на всій території України діятиме заборона на:

– перебування в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора;

– переміщення групою більш ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводу дітей;

– перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 16 років, без супроводу повнолітніх;

– відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та у випадку службової необхідності;

– відвідування спортивних та дитячих майданчиків;

– проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування тощо.

За інформацією видання “Слово і Діло”, очікується, що уряд протягом доби допрацює відповідну постанову №211 і ухвалить її завтра, другого квітня, на позачерговому засіданні.

Водночас Кабінет Міністрів зазначає, що деякі з запропонованих обмежувальних заходів вже введені в дію місцевою владою.

Всі інші нововведення будуть опрацьовані з урахуванням пропозицій Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової та профільних міністерств та відомств.

Читайте також: На карантинних постах на Вінниччині виводитимуть з потоку людей з температурою понад 38°С

Читайте також: На Вінниччині коронавірусну інфекцію шукатимуть в усіх хворих на пневмонію, – Скальський

Читайте також: У Лабораторному центрі не підтверджують факт одужання від коронавірусу першого пацієнта на Вінниччині

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.