Уродженець Вінниччини відмовився від громадянства росії та порвав свій російський паспорт

18:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

Уродженець Вінницької області, який прожив на території росії з 1990-х років, вирішив повернутися на Батьківщину, відмовитись від російського громадянства та порвав російський паспорт. 

Уривок з відеозвернення чоловіка та інформацію про нього опублікували в зведенні СБУ у Вінницькій області за 16 травня.

Дивитись з 1:54

 

Уродженець Вінницької області у 90-х разом із батьками виїхав до росії, де виріс, одружився і став на військовий облік. Родичі Миколи проживають на Вінниччині, а рідний брат проходить військову службу в одному з артилерійських підрозділів. Тому про війну він знав із “перших вуст”, а не з рашистських ЗМІ. І, нарешті, вже сам приїхав на Батьківщину, маючи стійке бажання залишитися тут для постійного проживання. У відеозверненні Микола висловлює свою проукраїнську позицію, засуджує дії президента росії щодо проведення військових дій на території України. 

Наголошує, що не можна мовчати після таких страшних звірств російських військових проти мирного цивільного населення. І в знак цього – відмовляється від громадянства росії та знищує паспорт країни-агресора, – йдеться у зведенні СБУ.

 

На опублікованому Службою безпеки уривку відео чоловік зазначає, що у зв’язку з нападом на Україну та звірствами росіян він готовий знищити свій російський паспорт. І показово рве його на шматки.

Після 24 лютого, коли російська федерація напала на суверенну державу – Україну, тобто – на маю Батьківщину, я вирішив відмовитись від громадянства країни-агресора – росії – у зв’язку з тим, що вона тут натворила звірств проти мирного населення, і  готовий знищити цей свій документ країни-агресора, – каже уродженець Вінниччини. 

Відео – з Facebook-сторінки Управління СБУ у Вінницькій області, фото – скріншот

Читайте також: Російсько-українська війна – 17 травня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.