“Укренерго” просить українців зменшити використання електроенергії не лише ввечері, але й вранці

22:17
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

“Укренерго” у зв’язку з наслідками ударів по об’єктах енергетичної інфраструктури просить українців зменшити використання електроенергії не лише ввечері (як про це просили раніше), але й вранці. Так, зменшити навантаження на мережу просять з 8:00 до 11:00 і з 17:00 до 23:00.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці НЕК “Укренерго”.

– Сьогодні вже з восьмої ранку Україна споживає на 6% більше електроенергії, ніж учора. Тому наразі диспетчерський центр «Укренерго» вимушено застосував обмеження споживачів у Києві та Київській області, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Харківській та Сумській областях.

Зараз головна причина обмежень споживачів – необхідність знизити навантаження на магістральні мережі, щоб ремонтники «Укренерго» мали час відремонтувати обладнання, пошкоджене потужними ракетними обстрілами. Отже, що більшим буде споживання, то більше буде обмежень, – йдеться в повідомленні.

Тому українців просять добровільно зменшити споживання електроенергії та ставитися до нього розумно. Вказано, що найменший рівень споживання електроенергії – вночі. Тому саме тоді краще користуватися такими енергозатратними електроприладами як обігрівачі, пральні машини, бойлери, посудомийки тощо.

Вдень радять не вмикати одночасно кілька потужних електроприладів, а вранці та ввечері – звести до мінімуму користування електрикою.

Ілюстративне фото – today.ua

Читайте також: “Вводимо режим тотальної економії електроенергії” – очільник Вінницької ОВА про ситуацію в області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.