“Укрексімбанк” надає 300 мільйонів кредиту на реконструкцію будівлі вінницького аеровокзалу

7:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

Державний “Укрексімбанк” надає 300 мільйонів гривень кредиту на реконструкцію будівлі аеровокзалу в “Аеропорту Вінниця”.

Як повідомили на сайті банку, кредитний договір (про фінансування бюджету розвитку Вінницької міської територіальної громади в сумі 300 мільйонів гривень) підписали між “Укрексімбанком” та Вінницькою міською радою 30 вересня. Зазначається, що на оновлення злітно-посадкової смуги передбачене фінансування з державного бюджету, водночас місто бере на себе зобов’язання модернізувати аеровокзал за рахунок коштів міського бюджету та банківського запозичення.

Зауважимо, що рішення про запозичення цих коштів на фінансування першої черги модернізації аеровокзалу в “Аеропорту Вінниця” депутати підтримали за кілька днів до того 27 серпня під час сесії Вінницької міської ради. Детальніше про це – ТУТ.

Денис Махаринець, керуючий філією “Укрексімбанку”у Вінниці  та Наталія Луценко, директорка Департаменту фінансів Вінницької міської ради. Фото – eximb.com

У повідомленні йдеться, що реконструкція аеродрому та аеровокзалу в КП “Аеропорт Вінниця” належать до стратегічних проєктів місцевої громади, що має дати потужний поштовх для активізації туризму та підвищення інвестиційної привабливості Поділля.

Як може виглядати реконструйований аеропорт Вінниці, стало відомо ще восени 2019-го року. Тоді компанія «UVT GROUP» опублікувала відповідну графіку та навіть випустила ролик.

– Ми віримо у майбутнє українського неба! Тож кредитування реконструкції вінницького аеровокзалу є лише частиною масштабного проекту участі Укрексімбанку в модернізації авіаційної галузі та інфраструктури, – зазначив Євген Мецгер, Голова Правління “Укрексімбанку”.

– У нас є досвід фінансування аеропортів, цього року також відновлено ресурсну підтримку авіабудівних та авіаремонтних підприємств, розглядаються програми постачання техніки перевізникам на умовах лізингу. Наразі в переговорному процесі перебувають проекти на кілька десятків мільярдів гривень, тож реалізуємо свої амбіції стати банком-партнером “Великого авіабудівництва”, – додав Голова Правління.

АТ “Укрексімбанк” є акціонерним товариством, 100% акцій якого належать державі в особі Кабінету Міністрів.

Ілюстративне фото – з архіву Vежі

Читайте також: Першу чергу реконструкції аеропорту «Вінниця» планують завершити до кінця 2022 року

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.