“Українська Мрія”: в Україні 28 червня випустять поштову марку, присвячену легендарному Ан-225

11:46
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вівторок, 28 червня, “Укрпошта” вводить в обіг нову поштову марку “УКРАЇНСЬКА МРІЯ”. Марки буде випущено тиражем в 3 мільйони одиниць, а придбати їх можна буде у відділеннях “Укрпошти” та в онлайн-магазинах. 

Про це йдеться на сайті “Укрпошти” та на Facebook-сторінці генерального директора АТ “Укрпошта” Ігоря Смілянського.

Так, до поштової марки буде випущено художній конверт та листівку. Також запланований продаж тематичного мерчу із зображенням марок.

Відомо, що на продаж марки діятимуть певні обмеження: один клієнт може замовити на одне замовлення не більше 2 маркових аркушів, 5 конвертів, 5 листівок. 

За повідомленням, погашення штемпелями “Перший день” відбудуться 28 червня в Києві та Гостомелі, а спецпогашення “УКРАЇНСЬКА МРІЯ” – у всіх філіях “Укрпошти”. Штемпелі АР Крим, Севастополя та Херсона працюватимуть на київському головпоштамті.

Як зазначають в “Укрпошті”, основою ескізів поштової марки, конвертів, карток та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук із м. Любомль на Волині, на якому повітряне судно летить до зірок та прикрашене рожевими квітами. Робота дівчинки стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій “Що для мене Україна?”, який відбувся минулого року в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України.

Як йдеться у філателістичному бюлетені на сайті “Укрпошти”, вартість марки становитиме 12 гривень. Вартість конверта зі спецпогашенням “Перший день” становитиме 25 гривень. Марковий аркуш, що налічує 6 примірників марки, коштуватиме 72 гривні.

Ан-225 “Мрія” — найбільший та найпотужніший у світі транспортний літак, створений київським КБ імені Антонова. 27 лютого 2022 року під час повітряної атаки російських військ на аеропорт Гостомель літак було знищено.

Нагадаємо, у квітні “Укрпошта” випустила першу за час війни марку “Русскій воєнний корабль, іді…!”.

Фото – з Facebook-сторінки Юрія Смілянського

Читайте також: “Русскій воєнний корабль, іді…!”: у Вінниці відбулось спецпогашення поштової марки. ФОТО

Читайте також: “Русскій воєнний корабль … ВСЬО!”: у відділеннях Укрпошти можна придбати нову поштову марку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.