“Ukraїner” шукає цікавих людей і місця для нової експедиції Поділлям

19:35
Автор: Vежа
Become a Patron!

Цього року  медіа-проєкт “Ukraїner” планує знову відвідати Поділля з експедицією. Для цього шукають цікаві місця та людей, про яких необхідно розповісти всій Україні.

Про нову експедицію “Ukraїner” повідомили на своїй сторінці у Фейсбук. Як і раніше, їх цікавлять місцеві люди та їхні заняття, а також перетворення міських та сільських просторів. Відтак, мешканці Вінницької області можуть порадити цікаві місцини, історичні пам’ятки, унікальних осіб, заклади з цікавою історією, громадські ініціативи, традиції  та свята, щоб “Ukraїner” могли додати їх у свій маршрут Поділлям.

–  Ми захоплюємося тими, хто створює щось нове або відновлює забуте. Познайомте нас із такими людьми, запросіть нас до себе! Ми з радістю приїдемо, хоч і дуже обмежені у часі, – зазначають учасники проєкту. 

Якщо ви знаєте місця та людей з Вінницької області, до яких мають потрапити “Ukraїner”, напишіть їм про це ТУТ.  А за ЦИМ посиланням можна ознайомитися з історіями із першої експедиції Поділлям.

– Останні кілька десятків років українці активно емігрували або переїжджали до великих міст — поступово залишаючи свої містечка та села, так нічого про них і не дізнавшись. Історії невеличких поселень не ставали медійними, а залишалися в родинних архівах і з часом стиралися з пам’яті, – йдеться на сайті проєкту.

– Саме тому [починаючи з 2016 року] “Ukraїner” почав розповідати історії з усіх куточків України насамперед для самих українців. У такий спосіб ми прагнемо переосмислити історичні особливості та культурні коди власних земель; етнографічні, географічні, антропологічні цікавинки. Сподіваємося, це допоможе сформулювати цінність власної країни для самих себе й розвивати простір, у якому живемо, а не залишати його.

Більше про “Ukraїner” ТУТ.

Нагадаємо, нещодавно Vежа здійснила другу експедицію Поділлям в межах проєкту “Поділля Incognita”. Як все було – дивіться на відео нижче:

День перший:

День другий

День третій:

День четвертий:

День п’ятий:

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.