У Жмеринці відкрили меморіальну дошку на честь героя Небесної Сотні Валерія Брезденюка

10:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Жмеринці встановили меморіальну дошку на честь Валерія Брезденюка, який загинув п’ять років тому під час розстрілів на Майдані.

Як повідомляється на сайті Жмеринської РДА, дошку встановили на адміністративній будівлі, що розташована на вулиці Валерія Брезденюка. Вулицю, яка раніше мала назву Радянська, перейменували в 2016 році.

Урочисте відкриття пам’ятного знаку за участю доньки загиблого відбулось 18 лютого.

 Валерія Брезденюка знали в Жмеринці як щиру шляхетну людину, вірного друга, готового завжди підставити своє плече, талановитого художника – новатора, успішного підприємця, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Київ пам’ятає наших героїв: меморіали вінничанам із Небесної Сотні на Майдані. ФОТО

Валерій Брезденюк народився 17 червня 1963 року в Жмеринці. Він був приватним підприємцем і в 90-х роках першим у Жмеринці відкрив комп’ютерний клуб. Валерій займався малюванням за технікою ебру (малюнки на воді) і створив понад 500 картин.

18 лютого 2014 року Валерій загинув на Майдані від кулі снайпера. Його посмертно нагородили званням Героя України та медаллю “За жертовність і любов до України”.

Варто зазначити, що 29 квітня 2014 року в Жмеринці в пам’ять про Валерія вже відкривали меморіальну дошку. Її встановили на фасаді школи № 5, де раніше навчався Валерій Брезденюк.

Фото: Жмеринська РДА