У застосунку «Повітряна тривога» тепер надсилатимуть попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах

13:19
Автор: Vежа
Become a Patron!

У застосунку «Повітряна тривога» тепер надсилатимуть попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах.

Як повідомляє компанія-розробниця застосунку Ajax, в оновленій версії 6.0 сповіщення про наближення ракети чи безпілотного літального апарата надходитиме додатково під час дії загальної тривоги.

Крім цього, до застосунку додали дві функції: налаштування гучності сповіщення «Підвищена небезпека!» та сповіщення, якщо повідомлення «Підвищена небезпека!» перестають надходити.

Оновити застосунок для отримання нових сповіщень можна через Google Play Market або AppStore.

В ефірі телемарафону «Єдині новини» речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів:

– Фахівцями Повітряних сил разом з розробниками додатку «Повітряна тривога» вдалось розробити алгоритм, який дозволить отримувати інформацію щодо регіону, де ви перебуваєте. Тобто ви забиваєте в додаток свій регіон – і у вас з’являється додаткова інформація щодо підвищеної тривоги, коли входить у повітряний простір певний об’єкт.

Водночас, за його словами, не варто розраховувати на це «як на панацею», бо якщо летить балістична ракета, така інформація не завжди завчасно може з’явитись у застосунку.

Також розробники випустили окремий застосунок-віджет «Мапа тривог». Його можна додати на екран телефона для постійного моніторингу безпекової ситуації. Віджет можна завантажити за посиланнями для користувачів iOS та Android.

Зазначено, що застосунок «Повітряна тривога» розробили компанії Ajax Systems та Stfalcon за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Його завантажили вже понад 26 мільйонів разів та використовують більш ніж 6 мільйонів користувачів. Тут можна отримати попередження про ракетні удари, артилерійські обстріли, вуличні бої, радіаційну, хімічну загрози, стихійні лиха та важливі сповіщення від ОВА та Цивільного Захисту України.

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.