У “Вінницяобленерго” опублікували графік аварійних відключень на 26 жовтня

14:26
Автор: Vежа
Become a Patron!

В АТ “Вінницяобленерго” опублікували графік аварійних відключень на 26 жовтня. В переліку – адреси вулиць з різних частин міста та населених пунктів, що входять до складу Вінницької міської громади або розташовані поблизу. Зокрема, Вінницьких Хуторів та Луки-Мелешківської. 

Так, за повідомленням на Facebook-сторінці “Вінницяобленерго”, з інформацією по аварійних відключеннях в мережі обленерго з переліком населених пунктів та вулиць можна ознайомитися на офіційному сайті АТ “Вінницяобленерго” за ЦИМ посиланням. Про планові відключення йдеться ТУТ.

Зауважимо, наразі сайт підприємства працює з перебоями. Адреси аварійних відключень подаємо скріншотами нижче. Радимо звертати увагу на вказаний орієнтовний час початку та завершення аварійних відключень (другий та третій стовпчик після стовпчику з адресами відповідно).

Нагадаємо, напередодні, 25 жовтня, ввечері у Вінниці також відбулися аварійні відключення за низкою адрес. Деталі – за ЦИМ посиланням.

ГРАФІК ВІДКЛЮЧЕНЬ (натисніть на зображення, щоб відкрити картинку у новому вікні у повному розмірі. З телефону – (при перегляді статті з нашої фейсбук-сторінки) спробуйте масштабувати або, якщо не виходить, відкрийте текст через браузер, а не у Фейсбук):

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ілюстративне фото – “24 канал”