У вінницький Спасо-Преображенський кафедральний собор передали Вифлеємський вогонь

18:55
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінницький кафедральний собор передали Вифлеємський вогонь. Тепер усі охочі можуть запалити від нього свічки. 

Як повідомляє Пресслужба Вінницько-Барської єпархії ПЦУ, 16 грудня під час вечірнього богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці відбулася традиційна акція з передачі Вифлеємського вогню миру.

– Цей вогонь, який був запалений на місці народження Господа Ісуса Христа у Вифлеємі, передається у ці дні по всьому світу з побажаннями миру, злагоди та порозуміння, – ідеться у повідомленні.

 

До собору Вогонь доправили представники вінницького осередку української скаутської організації «Пласт». Молоді люди заспівали пісню, яку традиційно виконують під час передачі вогню, а також розповіли про свою місію. Від Вифлеємського вогню були запалені свічки та лампади в усьому храмі.

Вифлеємський вогонь буде горіти у лампадах впродовж усього періоду Різдвяних свят. Кожний охочий зможе взяти цей вогонь і принести до своєї домівки.

Як зазначено у повідомленні, Вифлеємський вогонь миру — це міжнародний скаутський захід, що відбувається щороку напередодні Різдва. Основна мета — поширити символічний вогонь з місця народження Ісуса Христа до всіх, хто його потребує. Вогонь є символом доброї справи і підтримки.
Традицію передавати вогонь придумали австрійські скаути, щоб нагадати суспільству істинну суть Різдва. Про час, коли необхідно подумати про тих, хто потребує нашої допомоги. Особливо про тих, хто не святкуватиме Різдво разом зі своєю родиною через хворобу, життєві обставини або захищаючи нашу країну на фронті.

 

 

Фото з сайту Вінницько-Барської єпархії ПЦУ

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.