У Вінницьких Хуторах стартували підготовчі роботи з облаштування «алеї-переходу», яка з’єднує дві частини населеного пункту

13:29
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницьких Хуторах стартували підготовчі роботи з облаштування «алеї-переходу», яка з’єднує дві частини населеного пункту. Незабаром територію капітально відремонтують, зроблять сходи, водостоки та встановлять ліхтарі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, «алея-перехід» – вузька ділянка суші між ставками. Цим шляхом мешканці Хуторів йдуть до муніципального автобуса, дістаються старостату, водять дітей в садочок та школу.

На цій ділянці почалися підготовчі роботи. Там заплановане облаштування сходів та водовідведення з обох боків переходу, а також асфальтування пішохідної алеї та її освітлення. Наступний етап – створення берегової рекреаційної зони, – розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк. 

За словами старости Вінницько-Хутірського округу Владислава Кривешка, наразі стан цієї ділянки незадовільний:

Там досить стрімкий рельєф, сходи старі і лише з одного боку. Питання благоустрою цієї ділянки назріло і люди постійно піднімали його (…)

Фото – Вінницька міська рада

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.