× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінницькому центрі зайнятості більшість безробітних – жінки з вищою освітою

10:10
Автор: Vежа

Диплом про закінчення вишу не гарантує працевлаштування у майбутньому. Станом на 1 жовтня на обліку у міському центрі зайнятості більшість безробітних мають вищу освіту. До того ж, частіше роботу шукають жінки. 

На початок місяця на обліку перебували 1724 безробітних, з яких 1276 осіб (а це 74%) мають вищу освіту. Лише 261 особа має професійно-технічну освіту, а 187 – середню, повідомляє Вінницький міський центр зайнятості.

Серед шукачів роботи понад 1000 осіб (63%) – жінки, 694 – молодь до 35 років. Роботу через центр занйятості також шукають 91 учасник АТО та 128 осіб з інвалідністю. Найменше потребують роботи внутрішньо переміщені особи – у міському центрі зайнятості лише 13 чоловік з їх числа намагаються знайти роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Вінниці розповіли про зростання зарплат та темпи розвитку економіки

Однак, згідно статистики, ситуація на ринку праці не критична. Так, станом на перше жовтня, до Центру надійшло 8695 вакансій, а 6380 особи змогли працевлаштуватися. До речі, середній розмір зарплати у вакансіях – 5352 гривні. У Центрі також надають підтримку, аби безробітні змогли започаткувати власну справу і за 9 місяців поточного року 36 громадян скористалися цією можливістю та стали підприємцями.

Інфографіка надана Вінницьким міським центром зайнятості

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.