У вінницькому пологовому будинку №2 оновили відділення для вагітних з COVID-19. ФОТО

9:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому пологовому будинку №2 оновили відділення, у якому приймають вагітних та породіль з коронавірусом. Приміщення забезпечили необхідним медичним обладнанням, спеціальною системою вентиляції та підвели кисень. 

Вагітних та породіль з COVID-19 прийматимуть в оновленому гінекологічному відділенні пологового будинку №2. Це відділення розташоване по вулиці Замостянській. Нещодавно там завершили ремонт, облаштували операційну, пологові зали, оновили приймальне відділення, повідомляють на сторінці Вінницького міського голови Сергія Моргунова у Facebook.

 

Палати у відділенні одно- та двомісні, кожна має індивідуальний санвузол та душові кімнати. Також до кожної плати підведено кисень. Забезпечено окремі входи для медперсоналу та пацієнтів та спеціальну систему вентиляції.

– У відділення госпіталізують жінок з коронавірусом не тільки з Вінниці, але й зі всієї області. Важливо, щоб майбутні мами отримали якісну медичну допомогу і народжували в комфортних умовах, – йдеться у дописі.

 

Спеціальне “ковідне” відділення для породіль також оснастили додатковим необхідним медичним обладнанням. Зокрема, це апарат штучної вентиляції легень високого класу, кисневі концентратори, ліжка-трансформери, обладнання для реанімації новонароджених малюків та апарат для проведення ІФА-досліджень.

 

Очільник департаменту охорони здоров’я міської ради Олександр Шиш розповів у сюжеті телеканалу “ВІТА”, що на ремонт відділення витратили 878 тисяч гривень. Це кошти з міського бюджету. Крім того, ще додатково виділяли гроші на придбання медапаратури, лабораторного обладнання, ліжок тощо.

 

Як розповів завідуючий гінекологічним відділенням пологового будинку №2 Віктор Рудь, у закладі сформовано “ковідну” бригаду, до якої входять 64 фахівці: акушери-гінекологи, неонатологи, акушерки, медсестри, молодші медсестри. Вони чергують по 12 годин та надають допомогу вагітним та породіллям з COVID-19.

Фото: Facebook-сторінка Сергія Моргунова

Читайте також: У Вінниці додатково розгорнуть 180 ліжок для хворих на COVID-19 і підведуть до них кисень

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.