У вінницькому “Подільському зоопарку” запрацювала “Садиба Подільського Чарівника”

18:17
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 6 грудня, у вінницькому “Подільському зоопарку” запрацювала “Садиба Подільського Чарівника”.

Світлини з відкриття опублікував на своїй фейсбук-сторінці голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.

– Святий Миколай цього року завітав в Україну раніше , і наш Подільський Чарівник теж раніше відкрив свою Садибу для маленьких жителів Вінниччини. А ще сьогодні – День Збройних Сил України, день наших захисників і захисниць, мужність яких дає нашим дітям право на радість, попри війну, попри всі біди, – зазначив Вячеслав Соколовий.

 

Соколовий також додав, що разом з командою Міжрегіонального координаційного гумаштабу відправили черговий вантаж нашим бійцям, а дітям з родин військовослужбовців організували свято.

Як відомо, у вінницькому “Подільському зоопарку” з 6 грудня по 21 січня триватиме святкова програма для відвідувачів. Так, для дітей організують рухливі ігри біля ялинки, екскурсію зоопарком з відвідуванням казкових локацій. На завершення – частування смачним різдвяним чаєм від Подільського чарівника на галявині “12 місяців”. Садибу Подільського Чарівника можна буде відвідати щоденно з 10:00 до 16:00.

Участь в екскурсійно-розважальній програмі групи зможуть взяти виключно за попереднім записом. Діти з родин учасників бойових дій відвідають святкову локацію безкоштовно. Умова – наявність в одного з батьків посвідчення або довідки про статус учасника бойових дій та свідоцтва про народження дитини. Детальніше – ТУТ.

 

 

Також нагадаємо, що з 6 до 22 грудня у Вінниці діятимуть «Вітальні Святого Миколая» із різноманітними заходами для дітей. Також там відбуватиметься збір речей для наших Захисників та Захисниць. Детальніше читайте в матеріалі за посиланням:

Читайте також: У Вінниці для дітей діятимуть «Вітальні Святого Миколая» і збір речей для воїнів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.