У вінницькому костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської відбудеться концертна програма «SONOS ANIMAE»

12:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У костелі Пресвятої Діви Марії Ангельської Вінниці 25 липня відбудеться безкоштовна концертна програма «SONOS ANIMAE». Вона складатиметься з видатних творів духовної музики європейських композиторів XVII-XX століть.

Як повідомляє Вінницька міська рада, концертну програму організовують в рамках відзначення Дня святого Якова і створення відправної точки паломницького культурного маршруту Camino Podolicо.

Програма концерту:

– Джуліо Каччіні, «Ave Maria»;
– Георг Фрідріх Гендель, «Dignare»;
– Ґабрієль Форе, «Pie Jesu» (з «Реквієму»);
– Джованні Баттіста Перголезі, «Inflamatus» (частина зі «Stabat Mater»);
– Антоніо Вівальді, «Domine Deus» (частина з «Глорії»);
– Карл Дженкінс, «Ave verum»;
– Марко Фрізіна, «Magnificat»;
– Йоганн Себастьян Бах, «Suscepit Israel» (терцет з «Magnificat»);
– Антонін Дворжак, «Ave Maria»;
– Сезар Франк, «Panis Angelicus».

Виконають композиції солісти Вінницького академічного камерного хору ім. Віталія Газінського: Анна Циганкова, Інна Пелиховська, Анна Якименко та Йосип Машталяр у супроводі концертмейстерів – Юрія Лопатюка та Наталії Воропаєвої.

Розпочнеться подія о 19:30 у костелі, що розташований по вулиці Соборна, 12. Вхід вільний, але потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням. Крім цього, частину запрошень можна отримати у канцелярії костелу.

Організатори: департамент маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради, департамент культури Вінницької міської ради, КЗ «Центр концертних та фестивальних програм», Вінницький академічний міський камерний хор ім. Віталія Газінського.

Ілюстрація – zruchno.travel, фото – ВМР

Читайте також: Комаргород, Буша, Оксанівка та Ямпіль: “Офіс туризму Вінниці” організовує мандрівку “Коло Ямполя”

Читайте також: Вінницю прийняли до Європейської федерації Шляху святого Якова як координатора маршруту “Camino Podolico”

Читайте також: Про переорієнтування турсфери Вінниці, майбутнє “Camino Podolico” та “Автомотовелофоторадіомузею”: інтерв’ю з Олександром Вешелені. Ч.2

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.