У Вінницькій школі мистецтв навчатимуть однорічних малюків

13:07
Автор: Валерія Жовтун
Become a Patron!

Зовсім скоро в місті відкриють перші групи для занять з дітьми віком від одного до трьох років, де малеча разом з батьками знайомитиметься з мистецтвом.

Про це сьогодні, 10 листопада, розповіла директорка Вінницької дитячої школи мистецтв “Вишенька” Тетяна Заїчко під час прес-конференції, присвяченої ювілею закладу. На днях Вінницька школа мистецтв відзначатиме своє 15-річчя. За цей час у закладі постійно впровджували нові гуртки та заняття.

Пані директорка ще раніше розповідала  Vежі, що в закладі планують відкрити заняттях з розвитку мистецьких здібностей в трьохмісячних малюків. Наразі, за словами Тетяни Заїчко, уже зовсім скоро відбудеться офіційне вікриття таких груп.

  • Це пілотний проект про запуск якого ми радилися з батьками: у які години ліпше проводити такі заняття, які моменти треба вархувати, що має бути в таких класах. Після чого ми зрозуміли, що нам ще потрібно було “зміцнити” деякі матеріальні моменти в школі, що і зробили.

Попередньо бажання займатися в таких групах (до 10-ти осіб) для наймолодших виявило близько 30 батьків. Навчання відбуватиметься в ігровій формі.

  • Вік діток – від року до трьох, – каже Тетяна Заїчко. – Дитина розвиватиметься комплексно в трьох напрямках: музичне, ритмічне і художнє виховання – образотворче мистецтво. У нас уже є затверджені програми, розроблені нашим закладом, для дітей такого віку.

Більше “секретів” про заняття з малюками обіцяли розповісти під час оофіційного запуску занять, куди запросять і журналістів.

  • Ми очікуємо лише остаточного завершення з документальною базою. Адже немовлята будуть перебувати з батьками на території навчального закладу, а для цього потрібні певні дозвільні документи, рекомендації фахівців, – розповів директор департаменту культури міськради Максим Філанчук.

Відзначимо, що в школі мистецтв навчаються також і дорослі, а ще в планах на майбутнє закладу – започаткувати групи для людей поважного віку.

  • У нас є учень, який навчається на піаніно і йому приблизно 35 років. Є у нас такого ж віку ще скрипалі,  хіп-хопери, художники. Кілька років тому навчався чоловік, чи то гри на баяні чи на акордеоні, якому було 65 років.
  • Залишається категорія людей зовсім похилого віку і ми про це також думаємо. Адже в нас у першій половині дня дуже мало занять. Дітки навчаються у загальноосвітніх школах і приходять до нас вже після обіду. Тому таке гарне приміщення не має бути пустим і повинно “працювати” для людей та міста.

А от рівень підготовки учнів, яких в школі мистецтв наразі 850, вінничани зможуть оцінити на ювілейному концерті закладу, який відбудеться 13 листопада о 17:00 в театрі ім. М. Садовського.

Фото автора, головне – 4.bp.blogspot.com