У вінницькій «ПІЧі» презентують перший україномовний «підказник» з організації мистецьких резиденцій

16:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому просторі “ПІЧ” цієї п’ятниці, 17 листопада, відбудеться презентація першого україномовного підказника з організації мистецьких резиденцій від ініціативи «Заправка».

Як повідомляє креативний простір “ПІЧ”, робота над ним розпочалася ще у 2021 році. В його основі – аналіз досвіду ключових артрезиденцій України. Зазначено, що з їхніми організаторами/ками команда «Заправки» провела низку глибинних інтерв’ю.

Інформацію у підказнику подали за логікою підготовки до проведення резиденції. Починають там з більш загальних питань про те, чим є й для чого існують мистецькі резиденції. Далі поступово переходять до практичних аспектів організації резиденційної програми.

Підказник презентуватимуть учасниці «Заправки» Юлія Аленіна (офлайн) та Наталія Кериницька (онлайн) за сприяння ГО “Плай”. Одна з рецензенток підказника, кураторка Анастасія Хлєстова зауважила:

– Я думаю, що підказник може стати в нагоді не лише людям, які планують резиденції, а й тим, хто хоче зрозуміти, як функціонувати в культурі і як організовувати фестивалі, виставки тощо.

Зазначено, що підказник створений за підтримки Українського культурного фонду, Програми Європейського союзу House of Europe та Українського інституту.

Розпочнеться захід о 18:30 у просторі, що розташований по вулиці Сковороди, 25. Вхід вільний.

Фото – телеграм-канал “ПІЧ”

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.