У Вінницькій області від COVID-19 вакцинували 6620 осіб

18:58
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

На Вінниччині від COVID-19 вакцинували 6620 осіб. Зокрема 1160 осіб за останню добу, 24 березня.

Про це повідомили на сайті Вінницької ОДА. Зокрема там зазначили, що 24 березня вакцинувалося й 6 публічних осіб, однак хто вони, у повідомленні не зазначили. Також повідомлялося, що від коронавірусу вакцинувалося й понад 100 військовослужбовців з Вінниччини.

Нагадаємо, що вакцинація проти COVID-19 в Україні розпочалася 24 лютого 2021 року. Тоді від МОЗ України у Вінницьку область поставили 17 800 доз індійської вакцини “Covishield” (виготовлена ​​за ліцензією “AstraZeneca”). Таким чином за місяць (до 24 березня) у Вінницькій області вакцинувалося 5460 людей, а загалом в Україні – 137 026 людей. Детальніше про статистику щодо вакцинації в інших областях України можна переглянути за ЦИМ посиланням.

Наталя Заболотна, перша заступниця голови Вінницької ОДА, повідомила, що станом на 25 березня в області працює 9 мобільних бригад та 17 пунктів щеплень, медичні працівники яких пройшли навчання по роботі з вакциною АstraZeneca/Covishield.

– Темпи вакцинації становлять 70-80 осіб на одну мобільну бригаду та 20-30 осіб на пункт щеплень, – зазначила посадовиця.

З її слів, Вінницька область нарощує темпи вакцинації від COVID-19. Так, починаючи з 29 березня роботу з вакцинації розпочнуть ще 24 медичні працівники пунктів щеплень із 6 закладів охорони здоров’я. Зазначається, що залишок вакцини станом на 25 березня становить 11 180 доз.

Наразі в області одномоментно відбувається 1 та 2 етапи вакцинації

До 1 етапу відносяться:
– всі медичні працівники (лікарі, середній та молодший медичний персонал), які працюють в ЗОЗ де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19,
– працівники мобільних бригад з вакцинації,
– всі працівники лабораторій, які проводять лабораторні дослідження на коронавірусну хворобу COVID-19,
– працівники екстреної медичної допомоги, включаючи водіїв.

До 2 етапу відносяться:
– медичні працівники первинного рівня надання допомоги,
– всі працівники інших закладів охорони здоров’я, які не надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19 інших закладів охорони здоров’я незалежно від підпорядкування,
– соціальні працівники та інші працівники соціальної сфери,
– працівники системи громадського здоров’я,
– люди віком 80+

Хто такі публічні особи?

Учасники бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях.

Народні депутати України, керівники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, обласних рад, органів місцевого самоврядування, лідери і представники релігійних організацій.

Видатні письменники, журналісти, спортсмени, музиканти, актори, співаки, інші діячі сфери культури, старші 60 років.

За словами Наталі Заболотної, із 223 зареєстрованих, лише 31 особа підпадає під вказані критерії. Це: 29 учасників АТО, 1 депутат і 1 письменник старший 60 років.

В ОДА опублікували посилання, за яким публічні особи мають реєструватися на вакцинацію, однак наразі воно не працює.

Фото – news.sky.com

Читайте також: Шмигаль: перший етап вакцинації охопить 367 тисяч українців

Читайте також: Вакцинація проти COVID-19 стартувала в районах Вінниччини. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.