У Вінницькій міськраді цьогоріч на тендерах в “ProZorro” зекономили понад 73 мільйони гривень

15:15
Автор: Vежа

Впродовж 9 місяців цього року у Вінницькій міській раді, використовуючи електронну систему закупівель “Prozorro”, зекономили 73,18 мільйона гривень в бюджеті.

Як йдеться на сайті міськради, з цієї суми було зекономлено: 66,17 млн грн на відкритих торгах та 6,99 млн грн – по спрощених закупівлях.

Загалом, за словами директора департаменту економіки і інвестицій міської ради Максима Мартьянова, за три квартали року виконавчі органи та виконком оприлюднили інформацію про укладання 485 договорів.

Те, що виконавчі органи та виконавчий комітет Вінницької міської ради застосовують електронну систему закупівель “Prozorro”, дозволило за 9 місяців цього року зекономити 73,18 млн грн. В цілому це 10,58% від очікуваної вартості конкурентних закупівель, яких було оголошено на загальну суму 754 млн грн, – зазначив посадовець.

 Вінницька міська рада у 2015 році однією з перших почала використовувати у своїй роботі систему електронних закупівель на базі платформи “Prozorro”. Онлайн-тендери дозволяють підвищити рівень прозорості та відкритості замовникам послуг, запобігти корупції у сфері державних закупівель тощо. Також платформа “Prozorro” є інструментом для громадськості, адже завдяки їй будь-яка людина, яка має доступ до Інтернету, може зайти на сайт і в режим онлайн подивитися, як проходять торги, хто в них бере участь, які постачальники, які ціни, хто виграв. Загалом в Україні система активно використовується з 2016 року.

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.