У Вінницькій міській раді звільнили директора департаменту капітального будівництва

7:49
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій міській раді змінився керівник департаменту капітального будівництва. Розпорядження про звільнення Ігоря Кравця та призначення в.о. директора опублікували на сайті міськради. 

Раніше департамент капітального будівництва очолював Ігор Кравець. У його біографічній довідці на сайті міськради вказано, що він з жовтня 2016 року прийнятий на роботу в департамент капітального будівництва Вінницької міської ради на посаду виконуючого обов’язки директора департаменту. Вже з першого червня 2017 року був затверджений на посаді директора департаменту капітального будівництва.

На сайті Вінницької міської ради опубліковано розпорядження міського голови від 30 грудня 2020 року про звільнення Ігоря Кравця. У документі зазначено:

“1. Звільнити Кравця Ігоря Юхимовича, директора департаменту капітального будівництва міської ради, із займаної посади 05 січня 2021 року за угодою сторін.

2. Відділу обліку та звітності департаменту капітального будівництва міської ради провести розрахунок з Кравцем І.Ю. із заробітної плати та виплатити йому грошову компенсацію за невикористані ним 35 (тридцять п’ять) календарних днів щорічної основної відпустки”

Розпорядженням міського голови від 4 січня виконуючим обов’язки директора департаменту призначили Откидача Ігоря Леонідовича “з 06 січня 2021 року з посадовим окладом згідно зі штатним розписом”.

Як повідомляє видання “Вінниця.info”, Ігор Откидач раніше працював у Вінницьких міських енергетичних мережах та є засновником ТОВ “Енергетик монтаж-груп”.

Читайте також: “Інститут розвитку міст” у Вінниці очолила Валентина Ткачук

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.