“Інститут розвитку міст” у Вінниці очолила Валентина Ткачук

15:00
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

У вінницького комунального підприємства “Інститут розвитку міст” нова директорка. Нею стала Валентина Ткачук.

Про це йдеться у розпорядженні вінницького міського голови № 1433-О від 30 грудня 2020 року. Зазначимо, що до цього Валентина Ткачук була керівницею відділу розвитку громадянського суспільства “Інституту розвитку міст”.

– Призначити Ткачук Валентину Петрівну на посаду директора комунального підприємства “Інститут розвитку міст” з 4 січня 2021 року згідно контракту. Підстава: заява Ткачук, контракт, подання заступника міського голови Очеретного А.М, – зазначено у документі.

Валентина Ткачук

Нагадаємо, що з жовтня 2016 року до 31 грудня 2020 року КП “Інститут розвитку міст” очолювала колишня журналістка з Броварів Аліна Дяченко. Її звільнили з цієї посади за угодою сторін: підставою стала заява самої директорки.

– “Інститут розвитку міст нині” – це 24 людини, які вірять у своє місто та його розвиток, які створюють інноваційні речі й готові виходити за звичні рамки, креативні, сміливі та небайдужі. І я дуже рада, що всередині команди знайшлась людина, яка точно спроможна продовжити цю справу, має всі необхідні для цього якості й внутрішню силу втілювати нові мрії та проекти, – написала Аліна Дяченко про призначення Валентини Ткачук.

 

Інститут розвитку міст” – це комунальне підприємство, створене Вінницькою міською радою з метою розвитку і підтримки обміну позитивним досвідом між різними містами в Україні і за її межами. […] Інститут займається розробкою практичних пропозицій, направлених на підвищення ефективності управління розвитком міського господарства, поліпшення інвестиційного клімату і підвищення якості життя мешканців міста.
_
Основні напрями діяльності Інституту: аналіз соціологічними методами проблемного поля міст і визначення пріоритетів в їх розвитку; аналіз ефективності систем управління містами; підготовка аналітичних довідок по практиці вирішення актуальних проблем розвитку міст; підбір експертів і консультативних організацій для вирішення міських проблем галузевого характеру; підбір, розробка і впровадження перспективних програм розвитку міста; розробка іміджевої політики для міст і регіонів; пошук партнерів для міжнародної співпраці, супровід міжнародних проектів; організація семінарів, конференцій, тренінгів (джерело – vmr.gov.ua).

Фото – facebook.com/valentina.tkachuk85

Читайте також: Аліна Дяченко: “Вінниця готує перезавантаження алгоритмів взаємодії міської влади з громадою”

Читайте також: Аліна Дяченко: «Привабливість Вінниці не лише в історичних, а й в урбаністичних об’єктах»

Читайте також: Журналістка із Броварів очолила у Вінниці Інститут розвитку міст

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.