У Вінницькій міській лікарні закінчилися вільні місця для хворих на COVID-19

15:47
Автор: Vежа
Become a Patron!

Відділення міської лікарні №1 для хворих на COVID-19 вже заповнене, а у центральній районній лікарні залишилось півсотні місць. Надалі пацієнтів з коронавірусом можуть направляти до Калинівської центральної районної лікарні. 

Про це повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський під час свого брифінгу сьогодні, 18 травня. Станом на сьогоднішній ранок в області 733 підтверджених випадків захворювання на COVID-19. На стаціонарному лікуванні перебувають 104 пацієнти, на амбулаторному – 233 осіб. Нині одужали вже 386 пацієнтів.

 

– Можна констатувати, що міська клінічна лікарня №1 міста Вінниці заповнена повністю, центральна районна лікарня зараз заповнюється, обласна дитяча лікарня наразі має вільні потужності. Ми починаємо, мабуть, спрямовувати наших пацієнтів з COVID на Калинівську центральну районну лікарню, яка дозволить нам зберегти необхідні резерви по кожному закладу з тих, які визначені першими, – зазначив очільник Вінницької ОДА.

Станом на 18 травня в області відсоток зайнятих ліжок в опорних лікарнях хворими на COVID-19 складає 30,7% від загальної потужності. Найбільше пацієнтів у Вінницькій МКЛ №1, де перебувають 60 пацієнтів, хоча розраховано на 59 ліжок.

У Вінницькій центральній районній лікарні наразі перебуває 24 дорослих та п’ятеро дітей, а загалом розраховано на 80 ліжок. У Калинівській лікарні нині лише один пацієнт на 70 ліжок. На 100% заповнена Жмеринська лікарня, а ось у Козятинській наразі немає жодного пацієнта, який лікується у стаціонарі.

Читайте також: Перша міська: що відбувається у вінницькій лікарні, де лікують хворих на коронавірус. ФОТО

Читайте також: Коронавірус COVID-19 на Вінниччині. Статистика, карта поширення

Читайте також: На Вінниччині виявили 18 нових випадків коронавірусу за останню добу

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.