У вінницькій лікарні імені Пирогова видалили металевий уламок з серця пацієнта

13:07
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій обласній клінічній лікарні імені Пирогова видалили металевий уламок з серця пацієнта. Наразі пацієнт почувається добре, перебуває на післяопераційній реабілітації та готується до виписки.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці лікарні.

 

 

Вказано, що пацієнт отримав поєднану торакоабдомінальну травму внаслідок війни. У лікарні після дообстеження було виявлено металевий уламок правого шлуночка серця, який міг викликати складні та незворотні ускладнення. Тож уламок потрібно було негайно забрати.

8 грудня команда кардіохірургів ВОКЛ ім. М.І.Пирогова сумісною з колегами Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова успішно виконали надзвичайно складну кардіохірургічну операцію – видалення металевого уламка з порожнини правого шлуночка серця.

При цьому операція здійснювалася на працюючому серці пацієнта без зупинки кровообігу, тоді як зазвичай подібні оперативні втручання проводяться на штучному кровообігу. Провівши операцію на працюючому серці, кардіохірургам вдалося успішно видалити металевий уламок з порожнини серця.

Наразі пацієнт почувається добре, перебуває на післяопераційній реабілітації та готується до виписки.

Фото зі сторінки лікарні