У Вінницькій громаді відбудеться обговорення проекту містобудівної документації щодо Писарівки

18:22
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій громаді відбудеться обговорення проекту містобудівної документації – «Коригування Генерального плану села Писарівка Вінницького району Вінницької області, плану зонування території села Писарівка Вінницького району Вінницької області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради, громадські слухання з обговорення містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 24 червня.

Вказано, що з матеріалами проекту містобудівної документації  в електронному вигляді можна ознайомитись ТУТ, а на паперових носіях документація буде доступна з 17 до 22 червня 2024 року включно (з 8.30 год до 17.00 год), за адресою: Вінницька область, Вінницький район, село Писарівка, провулок Покровський, 1-а.

При цьому пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55 або за допомогою електронної пошти: [email protected] до 24 червня 2024 року.

У повідомленнях варто вказувати прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання та ставити особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 24 червня 2024 року, о 17:30 за адресою: Вінницький район, Вінницька територіальна громада, с. Писарівка, вул. Покровська, 68/1 (будівля Клубу).

Жителям села Писарівки, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Графіка зі сторінки Департаменту