У Вінницькій громаді обладнали укриття для відвідувачів ліцею та дитсадка

18:15
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій громаді обладнали ще одне укриття – для відвідувачів ліцею та садочка. В приміщенні є, зокрема, резервне освітлення, протипожежний інвентар, аптечки, бойлер та санвузли.

Як повідомляється на сайті Вінницької міськради, укриття обладнали у Стадницькому старостинському окрузі в селі Малі Крушлинці Вінницької громади.

Там завершили ремонт укриття для учнів ліцею та відвідувачів дитячого садка «Яблунька». Підкреслюється, що укриття облаштоване відповідно до вимог ДСНС: там є резервне освітлення, протипожежний інвентар, місця для сидіння та відпочинку, аптечки, бойлер, санвузли, рукомийники, запаси питної води та їжі. Також діти в укритті можуть не тільки перечікувати повітряну небезпеку, а ще й продовжувати заняття згідно з планом.

Як розповідають у департаменті освіти Вінницької міської ради, оскільки в ліцеї не було підвального приміщення, яке можна було адаптувати в найпростіше укриття, було ухвалено рішення зробити його поруч із закладом освіти.

В результаті, завдяки тому, що завершили ремонт укриття, усі здобувачі освіти Малокрушлинецького ліцею повернулись до офлайн-відвідування навчання.

Фото ВМР