У Вінниці зведуть три багатоповерхівки на замовлення СБУ за 129 мільйонів

10:18
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Управління Служби безпеки України у Вінницькій області замовляє будівництво трьох житлових будинків по вулиці Янгеля. 

Відповідний тендер на будівництво з’явився на сайті публічних закупівель. На будівництво трьох багатоповерхівок збираються виділити щонайбільше 129,1 мільйона гривень.

Як зазначено у закупівлі, будинки зведуть за адресою вул. Янгеля, 54. Це буде три багатоповерхівки, дві з яких –  блоковані. Виконати роботи необхідно буде протягом трьох років – до 31 грудня 2020 року.

Наразі на місці майбутніх житлових будинків знаходяться склади, кузня, сховище та майстерня – усі ці споруди необхідно буде демонтувати.

Проектом передбачено будівництво групи житлових будинків, що складається з окремої дванадцятиповерхової будівлі та зблокованої будівлі, що складається з дванадцятиповерхової та десятиповерхової секцій. Загальна кількість квартир у групі будівель – 162.

Окрім цього, необхідно буде подбати про благоустрій та облаштувати дитячий майданчик, зону відпочинку, господарчий майданчик; майданчик для сміттєзбірників; тимчасову паркувальну зону для автівок на 46 місць; стоянку для постійного зберігання машин, а також місце для паркування велосипедів тощо.

Будівництво збираються виконувати в три черги: спершу звести окрему дванадцятиповерхівку на 72 двокімнатні квартири з загальною площею квартир 4128,2 м. кв.

Друга черга – зблокований житловий будинок, дванадцятиповерховий на 60 квартир, в т.ч. 12 двокімнатних та 48 трикімнатних, з загальною площею квартир 4484,3 м. кв. Третя черга – зблокований десятиповерховий житловий будинок на 30 квартир, в т.ч. 20 однокімнатних та 10 двокімнатних, з загальною площею квартир 1535,5 м. кв.

Висота житлових поверхів для будівель першої та другої черги – 3 метри, будівля третьої черги – 2,8 метрів.

Багатоповерхівки обладнають ліфтами, утеплять зовнішні стіни. Після виконання будівельних робіт та прокладання необхідних інженерних мереж, необхідно буде виконати роботи по озелененню, а зокрема – влаштувати під’їзди, тротуари та майданчики, подбати про створення газонів. До речі, щодо зелені, то попередньо у генеральному плані на будівництво вказана необхідність висадити у дворах клени (3 шт.), берези (7 шт.), бузок (13 шт.), гортензію (41 шт.), жасмин (9 шт).

Наразі ще приймають тендерні пропозиції. Початок відкритлого аукціону з вибору Виконавця робіт очікується 6 березня.