У Вінниці зустріли “живим коридором” кортеж з полеглим Назарієм “Грінкою” Гринцевичем. ФОТО

12:55
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці сьогодні, 9 травня, тисячі вінничан зустрічали “живим коридором” кортеж з полеглим воїном Назарієм “Грінкою” Гринцевичем.

Зустрічали воїна люди вийшли вздовж маршруту від Водоканалу, що на вулиці Київській, до залізничного вокзалу. Переважна більшість – саме молодь – хлопці та дівчата до 25-30 років.

 

 

 

 

 

На знак поваги до 21-річного воїна, який поклав життя, захищаючи Україну, багато вінничан принесли живі квіти – зокрема, троянди чи гвоздики. Їх вони викладали, ставши перед кортежем в момент його проїзду.

Ще один символічний жест прощання – запалення фаєрів, які зустрічали воїна на останньому шляху.

Нагадаємо, що вінничанин Назарій Гринцевич був легіонером Вінницької Центурії, фанатом футбольного клубу «Нива» та бійцем навколофутбольного колективу «Sportowia». Під час повномасштабного вторгнення став одним з наймолодших захисників “Азовсталі”. Після визволення з полону боєць знову повернувся на фронт. У березні йому виповнився 21 рік. Про загибель “Грінки” стало відомо 7 травня.

 

 

 

 

– Це справжня Легенда нашої країни. Спортсмен, ще 2 тижні назад він виступав на Чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств памʼяті Дениса «Трейна» Бабія. …Ще до повноліття мріяв потрапити в Азов. …Пройшовши оборону Маріуполя та Азовсталі, полон він повернувся до строю у складі підрозділу К12, будучи одним із командирів. Сила, дух, характер, воля до перемоги – це все він, – писали про Грєнку.

Завтра, 10 травня, відбудеться поховання захисника:

10:30 – почесті в центральному Соборі на вул. Соборна.

11:30 – прощання на стадіоні «Нива»

13:30 – поховання на Алеї Слави на Сабарівському кладовищі.

Рекомендація по квітах: лише живі квіти. Білі або червоні троянди.

Фото Євгена Симоненка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.