У Вінниці знову перевіряють інформацію щодо можливого замінування кількох об’єктів

12:40
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Оновлено: 24 Серпня 2022, в 15:41

Сьогодні, 20 серпня, у Вінниці поліція та “надзвичайники” перевіряють інформацію про можливе замінування кількох об’єктів.

Про це повідомляють “Суспільне. Вінниця” та тг-канал “Вінниця інформує” з посиланням на речницю поліції Вінниччини Зарину Маєвську.

Вказано, що повідомлення про замінування найшло на електронну пошту одного з об’єктів. На місцях працюють всі відповідні служби, людей з потенційно небезпечних локацій евакуйовано, а доступ обмежено.

Нагадаємо, 18 серпня у Вінниці двічі перевіряли повідомлення про можливі замінування об’єктів цивільної інфраструктури. За результатами перевірки жодних вибухонебезпечних предметів не виявили. Також така інформація 18 серпня перевірялась й в інших містах України, підтверджених випадків мінування не було.

15 серпня також надходило повідомлення про замінування у Вінниці низки об’єктів. Тоді йшлося про навчальні заклади. В результаті перевірки жодних небезпечних предметів не виявили. Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом завідомо неправдивого повідомлення про замінування. Деталі – ТУТ.

Ще раніше, 4 серпня, поліція та рятувальники також перевіряли інформацію про мінування низки об’єктів. Тоді йшлось не лише про місто Вінниця, а й про низку інших населених пунктів України. Однак врешті повідомлення не підтвердились.

Ілюстративне фото – usionline.com