× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

У Вінниці «живі книги» розкажуть вінничанам, як стати волонтером та поїхати за кордон

16:40
Автор: Валерія Жовтун

У Вінниці 11 листопада відбудеться «Жива бібліотека: Можливості програми ERASMUS+ Youth». Це презентаційний захід, де вінничани дізнаються про закордонні програми підтримки молоді з перших вуст.

На учасників події чекають шість мотиваційних історій тих, хто випробовував на собі можливості міжнародної співпраці. Вони розкажуть про власний досвід, як їм вдалося стати учасниками програми та подорожувати закордоном.

Зустріч відбудеться в головній книгозбірні міста у форматі «жива бібліотека», де в ролі «живих книг»  – учасники молодіжних проектів, які розповідатимуть лайфхаки для волонтерів:

– як поїхати волонтером за кордон,

– як отримати акредитацію,

– де знайти партнерів,

– як організувати молодіжний обмін.

Захід проводить «ERASMUS+ Youth. Інформаційний центр в Україні» у партнерстві з Вінницьким регіональним центром інформації «Креатив», Центром європейських ініціатив, ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва та Центром європейської інформації у м. Вінниця.

  • Програма ERASMUS+ дозволяє брати участь українцям віком від 13 до 30 років в тренінгах, семінарах, молодіжних обмінах, а також Європейській волонтерській службі. Тобто поїхати на термін до одного року в одну з країн Євросоюзу і, наприклад, допомагати громадській організації, отримувати новий досвід і це все за кошти європейської програми, – каже співорганізаторка заходу, керівниця регіонального центру інформації «Креатив» Оксана Бондар.

Про ERASMUS+, а також як  потрапити до програми розкажуть як її представники, так і безпосередні учасники.  Як анонсувала Vежі пані Бондар, це будуть також волонтери-іноземці, котрі наразі перебувають у Вінниці.

  • Лише минулого року близько 70 вінничан взяли участь у міжнародних тренінгах, семінарах, молодіжних обмінах. Вони їздили в Шотландію, Італію, Польщу.

Під час заходу також презентують фотовиставку «Молодь створює контакти між людьми!», де будуть зібрані світлини з участі української молоді в різних проектах.

  • Загалом це своєрідна промоція молодіжної волонтерської діяльності на міжнародному рівні, – підсумовує Оксана Бондар.

Щоб стати учасником  заходу, необхідно попередньо зареєструватися ТУТ до 7 листопада.

Отже, захід відбуватиметься 11 листопада з 12:00 до 15:00 за адресою: вул. Соборна, 70, приміщення відділу економіки і новітніх технологій (1-й поверх) та відділу мистецтв (3-й поверх)
бібліотеки ім. Тімірязєва.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.