У Вінниці збираються реконструювати площу Стуса біля “Книжки”

9:58
Автор: Дар'я Гоц
Become a Patron!

Одну із найбільших міських площ збираються реконструювати. Цього року міська рада планує оголосити конкурс для архітекторів та урбаністів та знайти найкращу ідею оновлення площі.  

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

 – Яким може бути міський простір біля «Книжки» в перспективі розмірковуємо уже зараз. Плануємо провести цього року архітектурний конкурс на кращі пропозиції щодо реконструкції площі Стуса. Рішення підтримали депутати під час останньої з сесій міської ради, – йдеться у дописі.

Розробляючи проект, архітектори мають врахувати те, щоб площа має бути одночасно функціональною, рекреаційною, а також відповідати тенденціям міста, з погляду транспортного та інфраструктурного забезпечення. Необхідно врахувати, що локація знаходиться неподалік центру міста, окрім того, тут проходить чимало міських заходів, наприклад, концерти до Дня міста, коли площа повністю заповнюється людьми.

 – На цьому місці люблять проводити свій час містяни: гуляють сім’ями, і зокрема мами з дітьми, також часто збирається молодь. Тож потрібно комплексно підійти до перетворення цієї території, – додає Сергій Моргунов.

Нагадаємо, що раніше архітектори та урбаністи почали працювати над проектними ідеями та пропозиціями щодо реконструкції проспекту Коцюбинського.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Питання виділення землі Київському патріархату в парку “Хімік” зняли з розгляду сесії

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова