У Вінниці збирають пропозиції та зауваження щодо конкурсу “Бюджет громадських ініціатив”

15:01
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

Щорічно у межах конкурсу проєктів “Бюджет громадських ініціатив” у Вінниці аналізують результати чергового етапу конкурсу та за потреби вносять зміни до умов його проведення. Вінницька міськрада запрошує всіх охочих ознайомитись з пропозиціями змін до Положення та залишити свої пропозиції.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці “Бюджету Громадських Ініціатив Вінницької міської територіальної громади”.

Зазначається, що Департамент правової політики та якості міської ради розробив пропозиції щодо внесення змін до Положення про “Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади”.

Ознайомитись з пропозиціями змін до Положення запрошують усіх зацікавлених вінничан. Відгуки та зауваження щодо запропонованих змін можна надсилати на поштову скриньку [email protected] до 22 січня 2022 року або ж залишити під цим дописом.

Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської територіальної громади – це частина бюджету ВМТГ, обсяг якої визначається щорічно згідно з рішенням міської ради про бюджет ВМТГ на поточний рік, в якому проводиться конкурс проєктів, для їх реалізації в наступному році (джерело – сайт БГІ). Детальніше про проєкт можна прочитати за ЦИМ посиланням.

Фото з архіву Vежі

Читайте також: У Вінниці затвердили бюджет міської територіальної громади на 2022 рік

Читайте також: У Вінницькій громаді наступного року реалізують 23 проєкти “БГІ”. ПЕРЕЛІК ПРОЄКТІВ

Читайте також: Культурно-освітній простір, спортмайданчики та фітнес-зал: за які проєкти голосували вінничани в рамках БГІ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.