У Вінниці збирають кошти для Діми Шилова: в хлопчика ускладнення після пересадки кісткового мозку

21:01
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Оновлено: 9 Червня 2021, в 10:41

У Вінниці оголосили терміновий збір коштів для Діми Шилова, в якого почалось ускладнення після пересадки кісткового мозку. В хлопчика є три дні.

Хрещена Діми Надія Дмитрієва розповіла, що після трансплантації клітини донора почали активувати клітини дитини проти нього ж самого. З її слів, якщо протягом трьох днів ліки не допоможуть, потрібно буде відбирати стовбурові клітини, опромінювати їх і вводити назад в організм. Оскільки така процедура дороговартісна, а кошти потрібні терміново, рідні хлопчика вдячні будь-якій допомозі.

Ми вже всі раділи та вітали Дмитрика з перемогою. Але нещодавно почалось ускладнення… Клітини донора стали активувати клітини дитини проти нього ж самого, – повідомила Надія Дмитрієва. – Дитину обсипало, збільшили дозування ліків, але поки результату не має. Клітини донора перемагають. Потрібна процедура відбору клітин, фактично трансплантація, де донор сам для себе. Забор крові через іцефарез, опромінення власних клітин та знову вливання дитині. Ця процедура дуже дороговартісна. В хлопчика є три дні, якщо організм не піддасться на збільшену дозу медикаментів, на четвертий день потрібно буде терміново проводити дану процедуру. Аби клітини донора не вбивали та не агресували власні клітини Діми.

Точну суму процедури лікарі ще не назвали, лише сказали, що вона дуже дороговартісна. Зі слів Надії Дмитрієвої, може йтися про десятки тисяч гривень.

Зараз лише Ви наші дорогі рятівники можете допомогти, адже в родині коштів катастрофічно не вистачає. Зараз лише від нас залежить вчасність рятівної процедури. Благаю Вас, Дмитрик боровся майже півтора року, ми просто не можемо відібрати у нього надію на одужання. Важлива будь-яка допомога, навіть 5 гривень, – йдеться у повідомленні.

Перерахувати кошти на допомогу Дімі Шилову можна на картку його мами: 5168 7520 1040 3411 (Ганзер-Шилова Ольга; ПриватБанк). Телефон хрещеної: (097) 332 66 05.

Фото надані Надією Дмитрієвою

Читайте також: У Вінниці збиратимуть кошти для хлопчика, який потребує пересадки кісткового мозку

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.