У Вінниці завтра відкриється благодійна виставка-перформанс та відбудеться встановлення рекорду України

21:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці завтра, 9 вересня, відбудеться встановлення рекорду України та відкриття благодійної виставки-перформансу.

Як повідомляє Фонд громади “Подільська громада”, в рамках виставки передбачається збір коштів для дитячих соціально-реабілітаційних центрів. Там наразі живуть і навчаються діти, які переїхали з тимчасово окупованих територій.

Під час заходу вінницький митець і волонтер Володимир Лапшов представить 20 4D-картин, 20 прапорів та 20 історій героїчного спротиву за 19 місяців повномасштабної війни росії проти України. Зазначено, що кожна картина виконана в авторській техніці: складається із понад півтори тисячі дерев’яних кубиків.

Як повідомили “Вежі” організатори, над створенням картин автор почав працювати на початку повномасштабної війни рф проти України. Повідомляється, що у кожній картині буквально присутні частинки різних регіонів України. Деревину митцю воїни передавали з передової, друзі-волонтери привозили з прифронтових міст, а також сам автор збирав матеріал під час волонтерських поїздок у деокуповані та прикордонні міста.

 

 

Загалом у 20 картинах Володимир Лапшов використав понад 30 тисяч маленьких дерев’яних кубиків. Відтак завтра заплановано фіксацію рекорду «Перша в Україні виставка картин із стереоскопічним ефектом, складених за допомогою 30 000 дерев’яних кубиків».

Захід організовують на Європейській площі біля Вежі. Початок – о 12:20.

Фото – зі сторінки Фонду громади “Подільська громада” у Facebook