У Вінниці завершили капремонт інклюзивного дитячого майданчика на території Вишенського парку

11:29
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

У Вінниці завершили капітальний ремонт інклюзивного дитячого майданчика, який розташований на вулиці Андрія Первозванного на території Вишенського парку. Капремонт розпочався на початку жовтня цього року. Цей майданчик для дітей з особливими потребами свого часу був першим в Україні й аналогів йому не було.

Як ідеться на сайті Вінницької міської ради, останнім видом робіт стало облаштування верхнього шару гумового покриття різних кольорів – синього, блакитного, жовтого, червоного та помаранчевого. Також на майданчику встановили понад 60 метрів металевої огорожі, одну опору освітлення та два світильники.

Проєкт став можливий завдяки збору коштів Лідерського волонтерського руху, які взяли на себе основні витрати, розповідає директор департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР Юрій Семенюк:

– На майданчику встановлено чимало об’єктів, які сподобаються дітям з особливими потребами. Окрім звичних гойдалок та каруселей, там є ігрові та музичні панелі, завдяки яким діти зможуть зімітувати різні мелодії. Є також ігровий комплекс з рахівницею та пісочниця, яка розвиває дрібну моторику.

Фото – ВМР