У Вінниці завдяки акції зі збору російських і радянських книг у школах виручили понад 16 тисяч гривень для освітян на фронті

18:20
Become a Patron!

У Вінниці підбили підсумки акції «Дерусифікуй свою бібліотеку – допоможи ЗСУ». Вдалось зібрати 16 200 гривень, які направлять на адресну допомогу вчителям Вінницької громади, які зі зброєю в руках боронять Україну від ворога.

В межах акції містян закликали приносити до шкіл російську та радянську літературу на переробку. Як повідомляє Вінницька міська рада, на отримані від здачі макулатури кошти придбають речі, які необхідні освітянам на фронті. Придбане планують передати родинам працівників шкіл Вінниччини, які своєю чергою передадуть їх своїм рідним.

Ми приємно вражені небайдужістю вінничан, адже кожен мешканець нашої громади прагне допомогти саме тим людям, які обороняють наше спокійне життя. Крім того, організувавши дану акцію нам вдалося об’єднати мешканців територіальної громади навколо спільної патріотичної ідеї та популяризувати ідею екологічного ставлення до довкілля, – каже директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко. 

Як додають в департаменті освіти ВМР, збір книг наразі не зупиняється, тому що є заклади і підприємства, які долучись до проєкту і вирішили продовжити акцію «Дерусифікуй свою бібліотеку – допоможи ЗСУ».

Нагадаємо, стартувала акція 20 жовтня. У школи можна було принести російськомовну чи радянську літературу. Зазначалось, що придбані речі планують передати родинам вчителів в період з 16 по 18 листопада.

Також нагадаємо, що у Вінниці в рамках двох “Літературних толок” зібрали 5 752 російськомовні книги й передали на переробку.

Фото – Pixabay

Читайте також: У Вінниці збирають російську літературу для здачі на переробку, виручені кошти направлять на допомогу вчителям на фронті

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.