У Вінниці завантаженість ліжкового фонду для хворих на коронавірус становить 61%

20:13
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Заповненість лікарень Вінниці, у яких приймають хворих на коронавірус, становить 61%. Переважна кількість госпіталізованих невакциновані або отримали лише одну дозу вакцини.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради з посиланням на директора департаменту охорони здоров’я міської ради Олександра Шиша.

– «…Лише вакцинація може вберегти від важкого чи смертельного перебігу гострої коронавірусної хвороби. Наразі Вінниця поки ще перебуває у «жовтій» зоні карантину, але ми всі бачимо тенденцію по країні – приріст захворюваності за останні 7 днів в нашій державі складає 15,2 %.

…Що стосується заповненості вінницьких міських медичних закладів, які приймають хворих на коронавірус, а зараз у нас їх два (це Міська клінічна лікарня №1 та Вінницька клінічна багатопрофільна лікарня), ситуація теж уже починає погіршуватись.

Станом на 11 жовтня завантаженість ліжкового фонду по цих закладах складає 61%. Задіяно 223 з 366 кисневих точок. По госпіталізаціях – у своїй переважній більшості це не вакциновані містяни, або люди, які отримали лише одну дозу препарату від Covid-19. Хочу підкреслити, що у стаціонари такі хворі потрапляють уже з середньою та важкою формами хвороби», – цитують Олександра Шиша.

Вказується, що від початку кампанії з вакцинації двома дозами імунізувались 68 884 вінничанина, що складає 22,3 % від дорослого населення Вінницької міської територіальної громади.

У міській раді нагадують, що від Covid-19 у Вінниці можна вакцинуватися щодня у пунктах щеплень при ЦПМСД та пунктах масової вакцинації населення.

Читайте також: Не лише при підозрі на коронавірус: у МОЗ розповіли, кому мають призначати ПЛР-тестування

Читайте також: На Вінниччині для пенсіонерів розгорнули пункти вакцинації у відділеннях “Укрпошти”

Читайте також: У МОЗ затвердили перелік професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим

Читайте також: На Вінниччині 98% госпіталізованих із COVID19 – невакциновані

Ілюстративне фото – УП

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.