У Вінниці затвердили нову вартість харчування дітей пільгових категорій

13:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці затвердили нову вартість харчування дітей пільгових категорій, яке традиційно оплачується з міського бюджету. Зокрема, з 1 січня на одноразове харчування для таких учнів у школах виділятимуть 50 гривень.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міськради з посиланням на рішення виконкому.

Так, до переліку пільгових категорій відносяться:

діти-сироти;
діти, позбавлені батьківського піклування;
діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;
діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
діти з числа внутрішньо переміщених осіб;
діти, які мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
діти з числа осіб, визначених у статті 10 та 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
діти із сімей, у яких один із батьків є учасником бойових дій або інвалідом війни та захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції у період її проведення, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів, у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської Федерації проти України.

Так, наступного року з бюджету громади на одноразове харчування для таких учнів у школах виділятимуть 50 гривень. У цю суму входить комплексний та поживний обід.

Також відтепер вартість харчування для дітей та учнів КЗ «Вінницька спеціальна школа для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку» передбачатиме від 48 до 73 гривень – залежно від віку.

Тим часом з бюджету ВМТГ на одноразове харчування у комунальних дитсадках Вінницької громади з 1 січня 2024 року харчування виділятимуть:

для дітей, віком від одного до чотирьох років – 48 гривень;
для дітей, віком від чотирьох до шести (семи) років – 64 гривень.

За словами Оксани Яценко, за рахунок бюджету громади передбачене харчування для майже 13,5 тисячі вихованців закладів освіти Вінницької МТГ. На це з бюджету ВМТГ на 2024 рік виділено понад 77 мільйонів гривень.

Фото 24tv.ua