У Вінниці засудили чоловіка, який вкусив 10-річну дівчинку і відібрав у неї телефон

15:39
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький апеляційний суд виніс вирок чоловікові, якого 29 червня поліцейські затримали за підозрою у пограбуванні школярки у місті Немирові. За рішенням суду, чоловікові присудили 4 роки і 7 місяців позбавлення волі. 

Як йдеться на сайті Національної поліції у Вінницькій області, відомо, що тоді чоловік відібрав у 10-річної потерпілої мобільний телефон, завдавши дитині тілесних ушкоджень.

За повідомленням, в день скоєння злочину нападник певний час спостерігав за дівчинкою, поки остання не підійшла ближче до мосту. Пересвідчившись у тому, що поруч немає сторонніх людей, він наблизився до дитини і схопив її за верхній одяг. Щоб дівчинка не чинила опору, грабіжник вкусив її, після чого вирвав з рук мобільний телефон.

Вінницькій апеляційний суд визнав 25-річного мешканця Немирівської територіальної громади винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 4 роки та 7 місяців.

Ілюстративне фото – https://cdn.abo.media/