У Вінниці запустять два нові напрямки маршрутних таксі – 30 А і 30 Б

18:37
Автор: Катерина Дядюк

Сьогодні, 6 серпня, виконком Вінницької міської ради прийняв рішення про запуск двох нових напрямків маршрутних таксі: 30 А і 30 Б. Вони з’єднають місто з селами Щітки та Писарівка, які з 2021 року увійдуть до складу Вінницької міської ОТГ.

На сайті міської ради повідомили, що маршрутка 30 А їздитиме від площі Перемоги до села Щітки, а 30 Б возитиме пасажирів від площі Перемоги до села Писарівка. Там також зазначили, що з проблемою щодо необхідності покращення сполучення між цими селами та Вінницею до мерії обласного центру звертались місцеві мешканці Щіток та Писарівки. Відтак, міський голова Сергій Моргунов доручив профільним службам опрацювати це питання і якомога швидше знайти варіанти його вирішення.

– Маршрутка 30 А (площа Перемоги – с. Щітки) курсуватиме за таким напрямком: просп. Коцюбинського – площа Привокзальна – вул. Лебединського – Немирівське шосе – с. Щітки. А маршрутка 30 Б (площа Перемоги – с. Писарівка) возитиме пасажирів таким чином: просп. Коцюбинського – площа Привокзальна – вул. Лебединського – Немирівське шосе – с. Писарівка, – розповів Михайло Варламов, директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку.

Відомо також, що по кожному з цих маршрутів курсуватиме по три автобуси приватних перевізників. Маршрути будуть інтегровані в систему перевезень громадським транспортом міста. І тимчасово до завершення усіх процедур, передбачених регуляторною політикою, тариф буде встановлено в розмірі 6 гривень за одну поїздку.

У міській раді повідомили, що в рамках обговорення Стратегії Вінницької міської ОТГ до 2030 року представники міської ради зараз проводять зустрічі з громадами, які об’єднаються з Вінницею. На місцях вони спілкуються з мешканцями та обговорюють питання, які найбільше турбують людей.

Нагадаємо, що з 2021 Вінницька міська ОТГ включатиме ще сім населених пунктів: Вінницькі Хутори, Писарівка, Стадниця, Гавришівка, Великі Крушлинці, Малі Крушлинці та Щітки.

Власне, під час такого обговорення із жителями Щіток та Писарівки люди піднімали питання про автобусне сполучення між Вінницею та цими селами, адже багато місцевих мешканців працюють у місті та щодня їздять до Вінниці. Зі слів Миколи Форманюка, заступника міського голови, саме через це Сергій Моргунов доручив опрацювати це питання і знайти варіанти його вирішення.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: 63 спроможних ОТГ: уряд затвердив перспективний план поділу Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.