У Вінниці запрошують на толоку поблизу малої річки на Старому місті

11:18
Become a Patron!

У Вінниці цієї суботи, 9 липня, відбудеться толока поблизу малої річки на Старому місті. Усі бажаючі можуть долучитись до знищення шкідливої та небезпечної інвазійної рослини – борщівника Сосновського.

Як повідомляє Вінницька міська рада, раніше фахівці комунального підприємства «Інститут розвитку міст» спільно з активними вінничанами вже збирались, щоб боротися з борщівником. Тепер, щоб не змарнувати вже витрачені зусилля на шляху до бажаного результату і знищити борщівник на цій ділянці, влаштовують толоку знову. 

Борщівник необхідно вирубати декілька разів на сезон протягом щонайменше двох років. Важливо не допустити насівання борщівника. Не можна суцвіття залишати на ділянці, оскільки насіння дозріває навіть тоді, коли стовбур зрізано. Тому цього разу учасники толоки не лише рубатимуть борщівник під корінь, а й окремо збиратимуть його суцвіття, – зауважує експертка з екології та озеленення КП «Інститут розвитку міст» Любов Колосова.

Якщо ви бажаєте долучитись до заходу, то організатори радять вдягнути зручний одяг, який повністю закриватиме руки й ноги. Крім цього, варто взяти із собою засоби для видалення бур’янів – сапки, портативні коси, секатори для зрізання суцвіть тощо. Також не потрібно забувати про господарські латексні рукавиці та засіб від комах.

Місце зустрічі –  поблизу Вінницької міської рятувально-водолазної служби. Час – 9:30.

Стежити за оновленнями та знайти мапу, де відбуватиметься толока, можна на сторінці події.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Вінничан запрошують на святкування Івана Купала. ПРОГРАМА

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.