У Вінниці запрошують долучатись до обговорення чергового проекту містобудівної документації

16:03
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У Вінниці містян запрошують до обговорення проекту містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями М. Шимка, Ю. Клена та залізничними коліями» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Як повідомляє Департамент правової політики та якості Вінницької міської ради, завдання на розроблення містобудівної документації розміщене на вебпорталі Вінницької міської ради у розділі «Громадські слухання» за ЦИМ посиланням. Громадське обговорення триватиме до 18.03.2024 року.

З матеріалами проекту містобудівної документації, в електронному вигляді, можна ознайомитись на вебсайті Вінницької міської ради у розділі «Громадські слухання» за посиланням, на паперових носіях документація буде доступна з 13 до 17 березня 2024 року включно (з 8.30 год до 19.00 год), за адресою: м. Вінниця, вул.Григорія Сковороди, 38.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, тел. 59-51-55 або за допомогою електронної пошти: [email protected] до 17 березня 2024 року.

У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації – «Детального плану території обмеженої вулицями М. Шимка, Ю. Клена та залізничними коліями» та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 18 березня 2024 року о 17.30 год у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою: вул. Театральна, 15 в м. Вінниця.

Мешканцям Вінницької міської територіальної громади, які братимуть участь у громадських слуханнях, при собі необхідно мати паспорт громадянина України (тимчасове посвідчення громадянина України – для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Ілюстрація з фейсбук-сторінки Департаменту правової політики та якості Вінницької міської ради