У Вінниці замінюють вікна в під’їздах багатоквартирних будинків

12:45
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці замінюють вікна в під’їздах багатоквартирних будинків. Із запланованих цьогоріч п’яти об’єктів вдалось завершити роботи в одному будинку, а роботи в чотирьох – на завершальному етапі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, йдеться про будинки за адресами: вул. Київська, 106, вул. Д. Галицького, 16, вул. Київська, 60 та вул. Андрія Первозванного, 30. Водночас, за словами директора департаменту житлового господарства міськради Романа Фурмана, ще по одному будинку за адресою – вулиця Болгарська, 11 наразі укладається договір з підрядною організацією.

Власне, самі вікна по цих об’єктах уже встановлені, втім тут ще потрібно зробити відкоси, провести їх фарбування тощо. Думаю, що роботи по цих будинках завершать найближчим часом. Загалом, заміна старих вікон на металопластикові дозволить зменшити втрати теплової енергії в цих будинках у зимовий період, – каже Роман Фурман.

Зазначено, що усі роботи виконуються за програмою співфінансування з міською радою. Аби долучитися до цієї програми, мешканці багатоквартирних будинків мають прийняти відповідне рішення на загальних зборах співвласників. Після цього з протоколом зборів мають звертатися до управляючої компанії або до департаменту житлового господарства. Якщо у будинку створене ОСББ, порядок дій схожий.

Фото – ВМР

Читайте також: У Вінниці через несприятливу погоду продовжили опалювальний сезон

Читайте також: У Вінниці почали згортання вуличних “пунктів незламності”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.