У Вінниці почали згортання вуличних “пунктів незламності”

15:17
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

У Вінниці почали згортати вуличні “пункти незламності” – протягом двох днів вони мають припинити свою роботу. Їх переведуть в режим очікування – в разі оголошення надзвичайної ситуації в місті, “пункти незламності” будуть знову розгорнуті впродовж трьох годин.

Як повідомляється на сайті Вінницької міської ради, відповідне рішення затвердили на позачерговому засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради.

“Пункти незламності” переводять в режим очікування через потепління. Як зазначають на сайті з посиланням на начальника комунального підприємства “Муніципальна варта” Віталія Чигура, наразі триває робота з перевезення наметів в місце зберігання, розповідає начальник КП “Муніципальна варта” Віталій Чигур. Як розповів чиновник Vежі, демонтувати пункти мають протягом двох днів.

Так, йдеться про намети, які наприкінці осені розмістили у місцях найбільшого скупчення людей: в районі Площі Перемоги, Вишеньки, Старого міста, Чехова та Київської. Разом з тим, що буде з “пунктами незламності”, які функціонують на базі різних закладів та установ, не повідомляється.

За умови оголошення в нашому місті надзвичайної ситуації пункти незламності будуть розгорнуті впродовж трьох годин, щоб вінничани мали можливість закрити базові потреби: зарядити мобільні пристрої чи приготувати/розігріти їжу. Наразі рішення поставити на паузу діяльність наметів пов’язане з настанням сприятливих погодних умов – середньодобова температура пішла вгору і до того ж, немає перебоїв з електропостачанням. Останнім часом люди почали навідуватися у намети радше за звичкою, щоб поспілкуватися чи випити чаю, але не для того, щоби зігрітися чи підзарядити ґаджети, — цитують Віталія Чигура.

Загалом на чергуваннях та обслуговуванні згаданих “Пунктів незламності” було задіяно 40 співробітників. Зі слів Чигура, цей людський ресурс переорієнтують в інших напрямках, наприклад, у сферу контролю благоустрою в місті, для підтримки публічного порядку в закладах комунальної власності, до ЦНАПів тощо.

Фото з архіву