У Вінниці заклади освіти протягом найближчих трьох днів навчаються в онлайн-форматі

20:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом найближчих трьох днів – з 22 по 24 лютого включно – навчальні заклади Вінниці та приєднаних територій вирішили проводити навчання в онлайн-форматі. Раніше відповідну рекомендацію надало Міністерство освіти у зв’язку з можливим загостренням ситуації у річницю повномасштабної війни рф проти України. 

Про це в коментарі “Вежі” повідомила очільниця департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Посадовиця розповіла, що, окрім рекомендації Міністерства освіти, була також рекомендація від департаменту освіти щодо доречності онлайн-навчання в усіх закладах освіти 22-24 лютого.

Разом із тим остаточні рішення, згідно з чинним законодавством, приймала педагогічна рада у кожному закладі самостійно.

За словами Яценко, в результаті всі комунальні освітні заклади Вінниці та приєднаних громад вирішили навчатися дистанційно протягом трьох днів – з 22 по 24 лютого включно. Зокрема ідеться про 44 школи (Вінниця та приєднані території).

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти і науки України рекомендувало організувати освітній процес у закладах освіти в дистанційному форматі з 22 до 24 лютого 2023 року. З відповідним листом Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до начальників обласних та Київської міської військових адміністрацій і керівників закладів освіти з відповідною рекомендацією.

Зазначалось, що мета такої рекомендації – вберегти всіх учасників освітнього процесу на тлі річниці початку повномасштабної війни росії проти України й відповідно можливого загострення з боку ворога. 

– Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на “до” і “після”. 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення рф. Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї, – зазначив Сергій Шкарлет.

У МОН повідомляли, що станом на 21 лютого внаслідок агресії рф загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення. Окрім того, через атаки окупантів пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано.

Ілюстративне фото – lpnu.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.