У Вінниці заклади освіти організували благодійні акції для збору допомоги ЗСУ та переселенцям

20:09
Become a Patron!

У Вінниці 1 та 2 вересня заклади освіти організували проведення благодійних акцій зі збору допомоги ЗСУ, їх сім’ям, переселенцям та всім, хто опинився у складних життєвих обставинах. Робили це в рамках загальноміського проєкту «Освітня родина: допомагаємо – перемагаємо!».

Як повідомляє Вінницька міська рада, для цієї акції діти виготовляли патріотичні обереги, малювали малюнки, влаштовували благодійні аукціони, ярмарки. Також батьки та педагоги об’єдналися в плетінні маскувальних сіток для захисників та захисниць України.

Зазначається, що в рамках проєкту зібрали, зокрема, продукти, смаколики, кошти та канцелярське приладдя. Їх, через благодійні організації та волонтерські центри, направили в певні підрозділи Збройних сил України, центри розміщення внутрішньо переміщених осіб та в окремі сім’ї, інтернати.

 

Такі ініціативи є дуже важливими, адже ми не тільки гуртуємо підростаюче покоління, батьків та педагогів у патріотизмі й благочинстві, а й у такий спосіб нагадуємо суспільству, що кожна маленька допомога – це великий внесок у Перемогу, – розповідає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: У неділю відбудеться восьмий веломарафон “Закрутка по-Вінницьки”, частину коштів направлять на потреби ЗСУ

Читайте також: У Вінниці завтра відбудеться благодійний концерт “ВВ”, який планувався на 14 липня

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.