У Вінниці за рахунок релокованих компаній створено вже 1114 нових робочих місць для вінничан і ВПО

14:53
Become a Patron!

У Вінниці станом на 15 листопада за рахунок релокованих підприємств створено 1114 нових робочих місць для мешканців міста та переселенців. Загалом із зони бойових дій, за час повномасштабної війни, переїхали вже 236 суб’єктів господарювання.

Як повідомляє заступник міського голови Вінницької міської ради Андрій Очеретний, спостерігається позитивна динаміка — адже все починалося з 10 робочих місць у березні. Тепер у місті нових 94 юридичні особи та ще 142 ФОПи з різних регіонів.

Наразі 177 суб’єктів господарської діяльності вже відновили діяльність – це 77% з загальної кількості переміщених.

Зазначено, що у місті з’явилися представники різної економічної діяльності, які займаються переробною промисловістю, транспортними перевезеннями, гуртовою та роздрібною торгівлею. Найбільше серед новоприбулих фахівців в ІТ-сфері:  галузь, яка найменше постраждала від війни і працівники швидко зуміли адаптуватися до нових реалій.

Вінницька міська влада активно задіяна в пошуку майданчиків для підприємств, розселенні працівників та налагодженні логістики. Ми продовжуємо опрацьовувати заявки на переміщення потужностей бізнесу, який хоче і може працювати. Поки що росія завдає шкоду нашій критичній інфраструктурі. Це прояв їхньої слабкості перед обличчям українців та нашою жагою до життя. Маємо надію, що війна незабаром завершиться. Ринок швидко відновиться і нарощуватиме потужності, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, станом на 4 вересня у Вінниці релоковані 121 підприємство, які створили понад 630 робочих місць, де задіяні містяни та внутрішньо переміщені особи. Крім цього, продовжується реалізація інвестиційних проєктів на території громади. З метою релокації запрошують підприємства й до Вінницького індустріального парку.

Станом на кінець жовтня є 172 офіційно зареєстрованих релокованих юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (ФОПів): 78% із загальної кількості вже розпочали свою діяльність.

Ілюстративне фото – Вінницька міська рада,

фото – зі сторінки Андрія Очеретного у Facebook

Читайте також: У Вінниці релоковані підприємства створили понад 630 робочих місць, де працюють містяни та переселенці

Читайте також: У Вінниці офіційно зареєстровані вже 172 релоковані юридичні особи та ФОПи

Читайте також: З початку вересня до Вінниці релокувалися підприємства й підприємці з Києва, Луганська та Миколаєва

Читайте також: У Вінницькому індустріальному парку компанія «U PARKS» планує запустити проєкт «Харчова кремнієва долина»

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.